EDUCAȚIE ȘTIRI TEOLOGIE ORTODOXĂ Despre mulţumire Ciurea Cătălin ian. 12, 2016 0 „Nimic nu este aşa de plăcut lui Dumnezeu ca mulţumirea.” (Sfântul Ioan Gură de Aur) „Să fii mulţumitor pentru cele puţine şi vei deveni vrednic să primeşti cele multe.” (Toma de Kempis) Post navigation Previous: Mircea Eliade, „Notă despre patriotism”Next: Viaţa trebuie trăită! More Stories RELIGIE SOCIAL ȘTIRI Ziua mondială a refugiatului Editori MAGAZIN CRITIC iun. 20, 2026 0 ATITUDINI DEZVOLTARE PERSONALĂ EDUCAȚIE Ne-am pierdut frumosul din noi și din jur. Mara Mădălina Radu iun. 17, 2026 0 CULTURĂ EVENIMENT ȘTIRI Eminescu la Blaj – ,,Mica Romă” Miriam-Nadia Dăbău iun. 16, 2026 0 Lasă un răspuns Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.